Faysal beyle tanışmamız tesadüfen oldu. Kızımla başladık henüz çok yeniyiz; fakat ilgi alaka sabır sanırım gerçekten işini severek yapıyor. İleriki zamanlarda kaybettiğimiz kilolardan da bahsedeceğime inanıyorum.

öz...... Danışan

öz......Danışan

Faysal beyi tesadüfen internette diyetisyen ararken buldum. Bayramdan bir gün önce arife günüydü. Aradım erken çıkacak olmasına rağmen beni kabul etti. Çok keyifli bir kilo verme yolculuğu yaptık. Benim yaşım, çalışma saatlerim, yaşam şeklim ve sevip sevmediklerim bütün programı benim sevdiklerim üzerine yaptı. Enerjimden, modumdan hiç düşmeden sağlıklı kilo verdim, vermeye de devam ediyorum. İstediğim kiloya gelmiş olmama rağmen korumak için kendilerine devam edicem. Kilolarını mutlu bir şekilde vermek isteyen herkese şiddetle tavsiye ediyorum

a....... Danışan

a.......Danışan

Kendisinden çok faydalı bilgi edindim gerçekten samimi ve motive edici gerçeklerin farkına varmanızı sağlayan güzel bir yol gösterici kesinlikle tavsiye ederim

ze.....a Danışan

ze.....aDanışan

Karşınızda tipik tripli bir doktor değil normal insan karşılıyor sizi düşüncenize yer veren sizi dinleyen her şeyi ben biliyorum demeyen bir dr arıyorsanız şiddetle tavsiye ederim faysal beyi çok teşekkür ederim ilgisinden dolayı

Na.......r Danışan

Na.......rDanışan

Tesadüfen gittim ve Faysal Beyden aldığım her türlü destekten çok memnun kaldım. Verdiği diyet listeleri çok güzel çok rahat uyguladım hiç bir sıkıntı yaşamadım. Herkese tavsiye ederim.

h..... Danışan

h.....Danışan

Faysal Beyden çok memnunum muayenehanesini ilk açtığında kendisine gittim. Diyet programlarına rahatlıkla uyabiliyorum çok güzel listeler veriyor. Herkese tavsiye ederim.

i...... Danışan

i......Danışan

Daha öncesinde kızım Faysal Beye gidiyordu.Kızım kendisinden çok memnun olunca ben de gitmek istedim.Ve başlayalı 1 ay oldu ve gerçekten çok memnunuz. Çok ilgili bir diyetisyen çok güzel kilo veriyoruz sayesinde. Herkese tavsiye ederim.

f........ Danışan

f........Danışan

Tavsiye üzerine gittim Faysal Beyin ve verdiği listeye uydum ve 1 hafta da 2 kgdan fazla verdim hem yağdan hem etten verdim. Çok memnunum. Başlarken 83 kgdım ve şuan da 76 kgım. Herkese tavsiye ederim.

a....y Danışan

a....yDanışan

Tavsiye üzerine gittim. Çok memnunuz çok ilgili bir diyetisyen. Verdiği diyet listeleri çok güzel rahatlıkla uygulayabiliyorum. Herkese tavsiye ederim. Soran herkese de Faysal Beyi anlatıyorum.

s....o Danışan

s....oDanışan

Faysal Beyin uygulamalarından çok memnunuz gerekli ilgi ve alakayı gösteriyor.Çözüm odaklı ve alanında başarılı olduğunu düşünüyorum.Başarılarının devamını diliyorum. Herkese tavsiye ederim.

e...t Danışan

e...tDanışan

Faysal Beye t avsiye üzerine gittim .Çok memnun kaldım. Danışan-danışman ilişkisi çok güzel, çok ilgili bir diyetisyen. Verdiği diyetlisteleri güzeldi uygulayabiliyorum.Hedefime ulaştım.

g...k Danışan

g...kDanışan

Öncelikle yenibosna gibi bi yerde ,böyle işinde uzman ve kaliteli bi diyetisyenin olması beni çok mutlu etti. Ben 43 kiloydum ve kan degerlerim çok düşüktü kendisinin özel program ve ilgisi dahilinde 50 kilo oldum ve kan degerim düzelmeye başladı kendisine ilgisinden dolayı teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

pi....6 Danışan

pi....6Danışan

Asla diyet yapamam derken güzel bir motive ve aç kalmadan sağlıklı beslenerek kilo vermek, beslenme alışkanlığını değiştirmek.. güzel yüzlü insanlar samimi ve sıcak bir aile ortamı daha ne olsun :) ilginiz ve destekleriniz için teşekkürler.

e..... Danışan

e.....Danışan

WeCreativez WhatsApp Support
Merhabalar, Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?